چهارشنبه ١٩ آذر ١٤٠٤
خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر‌عامل بانک دي تاكيد كرد: لزوم تقویت بیشتر شرکت اعتبار‌سنجی دی ایرانیان

به گزارش روابط عمومی بانک دی، محمد رضا قربانی مدیر عامل بانک دي ضمن بازديد از شرکت دی ایرانیان، مرکز آموزش ارزش آفرینان و مرکز بانکداری اسلامی با مديران و همکاران این مراکز ديدار و گفت و گو كرد.

قربانی در این دیدار ضمن تاکید بر لزوم تقویت هرچه بیشتر شرکت دی ایرانیان گفت: باید فعالیت های اعتبار سنجی این شرکت تقویت شود و از تمامی ظرفیت های این شرکت استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره به موضوعات و مشکلات مطروحه شرکت در گذشته تصریح کرد: بايد با تلاش و کوشش بتوان خطاها و منافذ احتمالی موجود در فعالیتهای شرکت را مرتفع نمود تا گزارشهای موثق و با ضریب اعتماد بالاتری از این شرکت اخذ شود.

مديرعامل بانك دي ادامه داد: هرچقدر که ضریب اعتماد به گزارش های شرکت افزایش یابد و در گزارش ها منافع بانک و مشتریان درنظر گرفته شود مشكلات و ریسک های ممکن کاهش می یابد

قربانی در پایان خواستار افزایش سطح همکاری های بانک با شرکت اعتبارسنجی دی ایرانیان شد و گفت: در صورت محقق شدن سطح انتظارات هیئت مدیره بانک تمامی پروژههای اعتبار سنجی بانک به این شرکت سپرده خواهد شد .

قربانی در ادامه به همراه مجتبی حیدری -معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی- و احمد حشمیپور -مشاور مدیرعامل و سرپرست اداره کل حوزه هیئت عامل- از مرکز آموزش ارزش آفرینان دی و مرکز بانکداری اسلامی بانک بازدید کرد و ضمن صحبت با همکاران این مراکز در جریان فعالیت های انجام شده در سال های گذشته قرار گرفت واقدامات انجام شده را قابل تقدیر دانست.

انتهای پیام

١١:١٧ - 1396/04/13    /    شماره : ١٣٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٢٤خروج
نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس : تهران، خیابان شهید دستگردی شرقی (ظفر)،خیابان فرید افشار،روبروی بن بست مریم - پلاک 4 - ط 4 - شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان
تلفن: (10 خط) 26709007-021
نمابر: 26413759
پست الکترونیکی : Email : dayiranian@gmail.com

تاریخچه شرکت شرکت دی ایرانیانی

شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان (سهامی خاص) در راستای ارائه خدمات مورد نیاز بانک دی و فعالان اقتصادی جامعه در حوزه مدیریت ریسکهای اعتباری در سال 1390 در زمینه های اعتبارسنجي، ارزيابي و ارائه خدمات مالی و حسابداری تاسيس گردید. این شرکت با سرمایه ثبتی پنجاه میلیارد ریال (50.000.000.000 ریال) و بهره مندی از تخصص بیش از 20 نفر از کارشناسان مجرب در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی مستقر در شرکت و همچنین به کار گیری تخصص بیش از 70 نفر از کارشناسان رسمی و خبره دادگستری در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد