جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان ابقا شد

به گزارش روابط عمومی بانک دی، محمد رضا قربانی، مدیرعامل بانک دی در جلسه ای پس از استماع گزارش هیات مدیره شرکت خدمات مالی دی ایرانیان در خصوص روند فعالیت و خدمت رسانی این شرکت و گزارش عملکرد سالهای قبل، گفت: شاخص سودآوری برای هر بنگاه اقتصادی حائز اهمیت و در اولویت است، اما اولویت اول شرکت خدمات مالی دی ایرانیان، باید کاهش ریسک اعتباری و مشکلات بانک باشد.
وی در ادامه با اشاره به تعلق بانک دی به تمام ذینفعان و ضرورت توجه به ریسک اعتباری اظهار کرد: نگاه ویژه هیات مدیره بانک دی تقویت شرکت خدمات مالی دی ایرانیان است و دیدگاه ما به این شرکت به گونه ای است که گویی اعتبار سنجی پرونده ها از درون بانک صورت می پذیرد.

 قربانی با تاکید بر بازنگری صحیح استراتژی ها در راستای صیانت از حقوق ذینفعان اظهار کرد: شرکت خدمات مالی دی ایرانیان را از خود بانک می دانیم و انتظار هیات مدیره، دریافت گزارشات دقیق، صحیح و مورد اعتماد از این شرکت و در نتیجه کاهش ریسک اعتباری بانک است.

قربانی ضمن تشکر از تلاش مدیران این شرکت تاکید کرد: ما برای تقویت این شرکت برنامه ریزی هایی در هیات مدیره انجام داده ایم و سعی بر این است اکثر امور این حوزه بدون برونسپاری، به شرکت خدمات مالی دی ایرانیان محول شود و انتظار ارزیابی صحیح املاک و وثایق را از این شرکت داریم .

قربانی هم چنین بر لزوم اعتبار سنجی صحیح وثایق مربوط به تسهیلات اشاره کرد و گفت: تسهیلات اعطایی بانک باید در راستای کمک به طرح ها و فعالیت های اقتصادی بنیادین و اساسی اعطا شود تا با کمک به حرکت چرخ صنعت و اقتصاد کشور، اجر معنوی کار نیز نصیب بانک و ذینفعان آن شود و آنچه در این میان از اهمیت بالاتری برخوردار است، اعطای این تسهیلات به مشتریانی است که با اعتبار سنجی صحیح و دقیق از آن ها، بازگشت اصل و سود بانک تضمین شود.

سهم دینی، رئیس هیات مدیره بانک دی نیز در این جلسه ضمن تاکید بر رعایت اصول صداقت و امانت در کار، اظهار کرد: شرکت های گروه مالی دی، بازوان بانک دی هستند و شرکتی مانند خدمات مالی دی ایرانیان، باید به گونه ای فعالیت نماید تا  با ارائه خدمات و گزارشات صحیح اعتبار سنجی، بانک دی را در حوزه اعطای تسهیلات آسوده خاطر نماید.

در پایان، مدیرعامل بانک دی ، محمد خدمتی و احمد عبداللهیان را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این شرکت معرفی و برای ایشان و همکارانشان آرزوی توفیق کرد.


٠٨:٤٥ - 1396/05/25    /    شماره : ١٤٢١    /    تعداد نمایش : ٢٤٠٧خروج
نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس : تهران، خیابان شهید دستگردی شرقی (ظفر)،خیابان فرید افشار،روبروی بن بست مریم - پلاک 4 - ط 4 - شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان
تلفن: (10 خط) 26709007-021
نمابر: 26413759
پست الکترونیکی : Email : dayiranian@gmail.com

تاریخچه شرکت شرکت دی ایرانیانی

شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان (سهامی خاص) در راستای ارائه خدمات مورد نیاز بانک دی و فعالان اقتصادی جامعه در حوزه مدیریت ریسکهای اعتباری در سال 1390 در زمینه های اعتبارسنجي، ارزيابي و ارائه خدمات مالی و حسابداری تاسيس گردید. این شرکت با سرمایه ثبتی پنجاه میلیارد ریال (50.000.000.000 ریال) و بهره مندی از تخصص بیش از 20 نفر از کارشناسان مجرب در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی مستقر در شرکت و همچنین به کار گیری تخصص بیش از 70 نفر از کارشناسان رسمی و خبره دادگستری در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد