سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان«سادا»
سامانه اعتبارسنجی و ارزیابی دی ایرانیان


سادا اولین نرم‌افزار هوشمند جامع اعتبار سنجی و ارزیابی اشخاص حقیقی و حقوقی است که بر مبنای سرویس‌های آنلاین نظارتی هویتی و اعتباری ، اقدام به ارائه خدمات کاملاً تخصصی در خصوص رتبه سنجی و ارزیابی املاک توسط کارشناسان رسمی دادگستری در سراسر کشور به مشتریان حقیقی و حقوقی می‌نماید .

Software Credit Scoring
هر فرد حقیقی و حقوقی که می‌خواهد گزارش جامع اعتباری خود در سیستم بانکی و اقتصادی کشور را بداند، پس از احراز هویت می‌تواند این اطلاعات را از سیستم دریافت کرده و در صورت تمایل با افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها به اشتراک بگذارد.
در قسمت اعتبارسنجی سیستم جامع سادا دی ایرانیان با به کارگیری توانمندی متخصصین اعتباری و بومی‌سازی فرآیندهای اعتبارسنجی روز دنیا و نیز با استفاده از آخرین فنون و ضوابط و مقررات اعتبارسنجی جهت تعیین اهلیت و ظرفیت‌سنجی مشتریان بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌ها با هدف کاهش ریسک‌های اعتباری طراحی و پیاده‌سازی شده ، شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان به کمک کارشناسان خبره و امکانات وب سرویس این نرم‌افزار با مشخص نمودن خطرات احتمالی و همچنین ظرفیت‌سنجی و احراز اهلیت مشتریان میزان ریسک اعتباری آنان را اعلام نموده و مشتریانی را که امکان نکول اعتبار دریافتی را دارند شناسایی می‌نماید.در بخش سیستم نرم‌افزاری جامع اعتبارسنجی (سادا) امکان اعتبار سنجی مشتریان در فضای مجازی و به صورت خوداظهاری فراهم گردیده است که پس از بررسی سوابق اعتباری گزارش جامع اعتبارسنجی صادر می‌گردد.
Software Evaluation
در قسمت ارزیابی سیستم جامع سادا ارزیابی با بهره‌مندی از توانمندی کارشناسان رسمی دادگستری و قوه قضائیه، اساتید دانشگاهی و مراکز فنی و مهندسی در رشته‌های ارزیابی املاک و عمران، مکانیک و الکتریکال و تأسیسات مربوطه، ماشین‌آلات صنعتی تولیدی، وسایط حمل و نقل (زمینی، هوایی و دریایی)، ارزیابی و قیمت‌گذاری سهام شرکت‌های خاص و عام اعم از عضو یا غیر عضو سازمان بورس و اوراق بهادار ..... با برخورداری از مزیت‌های ذیل فعال می‌باشد:
  • دارای شبکه کشوری و کارشناس متعهد و مقیم در هر استان.
  • نظارت عالیه بر کلیه کارشناسی‌ها و مهر و تائید کارشناس‌های صادره توسط شرکت.
  • انجام کارشناسی در کمترین زمان ممکن.
  • امکان استعلام گزارش ارزیابی صادره توسط شرکت و تائید اصالت گزارش ارزیابی صادر شده.
  • صدور گواهی ارزیابی به زبان‌های فارسی، انگلیسی.
هدف اصلی شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان به عنوان شرکت کاملاً تخصصی سنجش اعتبار، بهبود مدیریت ریسک سیستم اعتباری کشور از طریق ارائه خدمات رتبه‌بندی اعتباری و اعتبارسنجی به آنها می‌باشد. استفاده از خدمات شرکت موجب خواهد شد تا بانک‌ها ، شرکت‌های اعتباردهنده و بنگاه‌های اقتصادی کشور از وضعیت کنونی و سابقه اعتباری مشتریان خود در کل نظام بانکی مطلع شده و آنها را قادر می‌سازد تا تصمیمات اعتباری خود را به صورت علمی، با ریسک کمتر و در زمان سریع‌تری اتخاذ نمایند.

نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس : تهران، خیابان شهید دستگردی شرقی (ظفر)،خیابان فرید افشار،روبروی بن بست مریم - پلاک 4 - ط 4 - شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان
تلفن: (10 خط) 26709007-021
نمابر: 26413759
پست الکترونیکی : Email : dayiranian@gmail.com

تاریخچه شرکت شرکت دی ایرانیانی

شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان (سهامی خاص) در راستای ارائه خدمات مورد نیاز بانک دی و فعالان اقتصادی جامعه در حوزه مدیریت ریسکهای اعتباری در سال 1390 در زمینه های اعتبارسنجي، ارزيابي و ارائه خدمات مالی و حسابداری تاسيس گردید. این شرکت با سرمایه ثبتی پنجاه میلیارد ریال (50.000.000.000 ریال) و بهره مندی از تخصص بیش از 20 نفر از کارشناسان مجرب در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی مستقر در شرکت و همچنین به کار گیری تخصص بیش از 70 نفر از کارشناسان رسمی و خبره دادگستری در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد