سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش مصور گرامی داشت هفته بسیج

هفته بسیج، بزرگداشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است. گمان غلطی است اگر بسیج را حاصل جنگ تحمیلی یا انقلاب اسلامی بدانیم. بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است. هوشمندی حضرت امام خمینی رحمه الله و عدالت خواهی میلیون ها انسان با ایمان، تنها، تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود. بسیج واژه ای آشناست. بسیج و حزب الله، از واژگان مقدسی است که هم در مرحله آغازین قیام و هم پس از استقرار نظام مورد تاکید امام بوده است. ایشان فرمود: بسیج لشکر مخلص خدا و مدرسه عشق است. به حق بسیج و بسیجیانند که کشور را از بحرانها نجات میدهند و باید بسیجی ماند.
بسیج در نگاه امام
بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین حدیث عشق می دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سرداده اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را که همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده اند.
به لطف خداوند متعال در مورخه 5/9/1397 مراسم بزرگداشت پنجم آذرماه مصادف با سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) و هفته بسیج مستضعفین با حضور تمامی همکاران بسیجی شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان برگزار گردید.

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و روحیه ایثار و ایثارگری مدیرعامل شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان به همراه جمعی از همکاران با حضور در منزل جانباز قطع نخاعی دفاع مقدس امیر حسن مهرپویا حضور یافتند.
در این دیدار صمیمی و دوستانه ضمن ادای احترام به ایشان و همچنین تجلیل از جان گذشتگی و ایثارگری امیر مهرپویا هفته بسیج را گرامی داشتند و از صحبتهای و خاطرات امیر بهره مند شدند.
امیر مهرپویا از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند که در دوره جنگ هشت سال دفاع مقدس در بسیاری از عملیات شرکت کرده و درچندین عملیات مجروح شدند. روحیه خدمتگزاری و دفاع از ایران اسلامی مانع از ایثارگیری امیر نبوده و با وجود جراحتهای متعدد باز هم در جبهه حق علیه باطل با حضور خود موجب افزایش روحیه ایثارگری در همرزمان خود بوده اند و در 07/04/1368 با اصابت ترکش قطع نخاع شده و شیمیایی شده اند و به درجه رفیع ایثارگری و جانبازی (78 %) نایل آمده اند. امیر علاوه بر تحمل عوارض ناشی از ضایه نخاعی با مشکلات شدید تنفسی مواجه است.
امیر مهرپویا اشاره فرمودند در شرایط حساس و سخت کنونی رهبری بصیرانه و هوشمندانه مراقب منافع ملی و حفظ ارزش ها هستند و گفتند: باید در مسیر همواره مطیع امر رهبری باشیم تا دچار اشتباه و گمراهی نشویم. همچنین با اشاره به نسل جوان و متعهد مجموعه اظهار داشتند در حوزه کاری و زندگی خانوادگی خود به نحوی عمل کنید که همیشه اثر خوب از شما به جای بماند.
در پایان این مراسم با اهدا ء لوح سپاس از ایشان و خانواده گرانقدر ایشان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.


٠٩:٥٤ - 1397/09/25    /    شماره : ١٨١٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٥١خروج
نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس : تهران، خیابان شهید دستگردی شرقی (ظفر)،خیابان فرید افشار،روبروی بن بست مریم - پلاک 4 - ط 4 - شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان
تلفن: (10 خط) 26709007-021
نمابر: 26413759
پست الکترونیکی : Email : dayiranian@gmail.com

تاریخچه شرکت شرکت دی ایرانیانی

شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان (سهامی خاص) در راستای ارائه خدمات مورد نیاز بانک دی و فعالان اقتصادی جامعه در حوزه مدیریت ریسکهای اعتباری در سال 1390 در زمینه های اعتبارسنجي، ارزيابي و ارائه خدمات مالی و حسابداری تاسيس گردید. این شرکت با سرمایه ثبتی پنجاه میلیارد ریال (50.000.000.000 ریال) و بهره مندی از تخصص بیش از 20 نفر از کارشناسان مجرب در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی مستقر در شرکت و همچنین به کار گیری تخصص بیش از 70 نفر از کارشناسان رسمی و خبره دادگستری در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد