سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدارمدیر عامل و پرسنل دی ایرانیان از خانواده شهیدان مسعود و سعید عیسی وند به مناسبت هفته بسیج

در اين ديدار كه در فضايي گرم و صميمي برگزار شد، محمد خدمتی مدیر عامل دی ایرانیان با تاكيد بر منزلت بالاي شهدا در نزد خداوند، به وظیفه همه ی مسئولان و هم وطنان در تكريم خانواده هاي شهدا اشاره و اظهار كرد: خانواده هاي شهدا بهترين اقشار جامعه هستند چرا كه بهترين عزيزان‌شان را براي امنيت كشور تقديم كردند.


در اين ديدار پدر و برادر اين شهيدان والامقام از زندگينامه دو فرزند خود فرمودند :

فرزند 17 ساله ام شهید مسعود عیسی وند شب 29 شهریور ماه 1360 نمایشگاهی را که به مناسبت هفته جنگ به اتفاق همرزمانش بر پا کرده بودند رفت و تا بعد از ظهر آن روز در محل حضور داشت و به سوالات مردم پاسخ می داد و از رشادت و از خودگذشتگی رزمندگان می گفت. غروب آن روز، غروب خونین این ستاره پرفروز آسمان اسلام بود. منافقین سیاه دل و تبهکار در خدمت به اربابان آمریکایی خود مسلحانه به نمایشگاه هجوم آوردندو مسعود و یارانش را هدف گرفتند و این گل نوشکفته در 17 سالگی در خون خود پرپر شد.

فرزند دیگرم شهيد سعيد عيسي‌وند پس از پيروزي انقلاب به عنوان بسيجي فعاليت مي‌كرد. از آذرماه سال 61، جذب دفتر سياسي سپاه شد و از اواخر دي ماه همان سال به طور رسمي عضو سپاه شد و فعاليتش را به عنوان راوي در لشكر 27 محمد رسول الله شروع كرد و در عمليات والفجر مقدماتي به شهادت رسيد.

قابل ذكر است كه از مدت فعاليت شهيد سعید عيسي‌وند تا زمان شهادت ايشان در حدود 90 نوار كاست ضبط شده درباره ثبت وقايع جنگ از لشكر 27 در مركز اسناد و تحقيقات دفاع مقدس برجاي مانده است. شهيد سعید عيسي‌وند در اولين اعزامش يعني 15 روز بعد از اعزام به جبهه، به منطقه عملياتي فكه جنوبي، در عمليات والفجر مقدماتي، بر اثر اصابت تركش، شهيد شد.
٠٨:٣٦ - 1398/09/09    /    شماره : ٢٠٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٢٠خروج
نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس : تهران، خیابان شهید دستگردی شرقی (ظفر)،خیابان فرید افشار،روبروی بن بست مریم - پلاک 4 - ط 4 - شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان
تلفن: (10 خط) 26709007-021
نمابر: 26413759
پست الکترونیکی : Email : dayiranian@gmail.com

تاریخچه شرکت شرکت دی ایرانیانی

شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان (سهامی خاص) در راستای ارائه خدمات مورد نیاز بانک دی و فعالان اقتصادی جامعه در حوزه مدیریت ریسکهای اعتباری در سال 1390 در زمینه های اعتبارسنجي، ارزيابي و ارائه خدمات مالی و حسابداری تاسيس گردید. این شرکت با سرمایه ثبتی پنجاه میلیارد ریال (50.000.000.000 ریال) و بهره مندی از تخصص بیش از 20 نفر از کارشناسان مجرب در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی مستقر در شرکت و همچنین به کار گیری تخصص بیش از 70 نفر از کارشناسان رسمی و خبره دادگستری در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد