سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان


  چاپ        ارسال به دوست

جلسات مدیریت راهبرد شرکت دی ایرانیان

اولین جلسه مدیریت راهبرد شرکت دی ایرانیان

یکی از اصول مدیریتی جدید که به همت جناب آقای مویدی (سرپرست شرکت دی ایرانیان) در شرکت پیاده سازی شده است، برگزاری جلسات مدیریت راهبرد با حضور مدیران و کارشناسان می باشد. در این جلسات مقرر است چرخه بهبود مستمر شرکت در مسائل داخلی و همچنین تعامل با مشتریان پرداخته شود.

در جلسه مورخ 1399/07/08 که اولین جلسه از این سری جلسات می باشد موارد متعددی مطرح گردید که برخی از مهم ترین آن به شرح ذیل می باشد:

-         رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابله با بیماری کرونا در تمامی مراحل کاری و علی الخصوص در هنگام بازدید از محل فعالیت متقاضیان.

-         در شرایط کنونی که بانک دی سیاست انبساطی در خصوص اعطای تسهیلات و تعهدات دارد با توجه به حجم کار، سرعت عمل در بررسی و پاسخگویی به پرونده های اعتباری در عین رعایت کیفیت گزارشات می بایست مد نظر قرار گیرد.

-         با توجه به اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی درخصوص سال رونق تولید لازم است پرونده هایی که از بخش تولید به شرکت ارجاع داده می شود با حساسیت و حمایت بیشتری مورد بررسی قرار گیرد.

-         رسالت اصلی شرکت دی ایرانیان کاهش ریسک اعتباری بانک دی است لذا باتوجه به بدنه کارشناسی و تحصیل کرده شرکت و همچنین تجربه ارکان مدیریتی انتظار می رود کیفیت گزارشات بصورت مستمر بهبود یابد.

 

 


١٦:٣٣ - 1399/07/09    /    شماره : ٢٢٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٣١خروج
نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس : تهران، خیابان شهید دستگردی شرقی (ظفر)،خیابان فرید افشار،روبروی بن بست مریم - پلاک 4 - ط 4 - شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان
تلفن: (10 خط) 26709007-021
نمابر: 26413759
پست الکترونیکی : Email : dayiranian@gmail.com

تاریخچه شرکت شرکت دی ایرانیانی

شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان (سهامی خاص) در راستای ارائه خدمات مورد نیاز بانک دی و فعالان اقتصادی جامعه در حوزه مدیریت ریسکهای اعتباری در سال 1390 در زمینه های اعتبارسنجي، ارزيابي و ارائه خدمات مالی و حسابداری تاسيس گردید. این شرکت با سرمایه ثبتی پنجاه میلیارد ریال (50.000.000.000 ریال) و بهره مندی از تخصص بیش از 20 نفر از کارشناسان مجرب در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی مستقر در شرکت و همچنین به کار گیری تخصص بیش از 70 نفر از کارشناسان رسمی و خبره دادگستری در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد