سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیرعامل محترم بانک دی از شرکت دی ایرانیان

جناب آقای دکتر کریمی، مدیرعامل محترم بانک دی در بازدید از شرکت خدمات مالی دی ایرانیان ضمن بررسی روش‌ها و فرآیندهای اعتبارسنجی در این شرکت، بر لزوم رعایت سرعت و دقت حداکثری در روند اعتبارسنجی مشتریان تاکید کرد.
در این دیدار جناب آقای مؤیدی، مدیرعامل شرکت خدمات مالی دی ایرانیان ضمن تشکر و قدردانی از تشریف فرمایی مدیرعامل محترم بانک دی به این شرکت، با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده، به بیان نکاتی درباره برنامه‌های پیش روی شرکت و تشکیل کمیته راهبرد و توسعه آموزش کارکنان در حوزه های بانکداری بین‌الملل، عقود اسلامی و اعتبارات اسنادی پرداخت.
جناب آقای کریمی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شرکت، با همکاران دیدار و گفت و گو کردند.
در پایان جناب آقای مؤیدی ضمن  قدردانی مجدد از مدیرعامل محترم بانک دی و همچنین  آقای دکتر محسن امیری، سرپرست شرکت گروه مالی و سرمایه گذاری دی و آقای علیرضا سمیعی، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک دی که در این دیدار مدیرعامل بانک دی را همراهی نمودند، اظهار امیدواری کردند اینگونه بازدید ها و رهنمودهای ارزشمند مدیران محترم، فتح بابی باشد برای پیشرفت و بهبود مستمر فرایندهای کاری شرکت خدمات مالی دی ایرانیان.

 


١٣:٣٥ - 1399/08/03    /    شماره : ٢٣٠٤    /    تعداد نمایش : ١٣٨٧خروج
نقشه

تاریخچه

مکان ما بر روی نقشه

آدرس : تهران، خیابان شهید دستگردی شرقی (ظفر)،خیابان فرید افشار،روبروی بن بست مریم - پلاک 4 - ط 4 - شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان
تلفن: (10 خط) 26709007-021
نمابر: 26413759
پست الکترونیکی : Email : dayiranian@gmail.com

تاریخچه شرکت شرکت دی ایرانیانی

شرکت خدمات مالی حسابداری دی ایرانیان (سهامی خاص) در راستای ارائه خدمات مورد نیاز بانک دی و فعالان اقتصادی جامعه در حوزه مدیریت ریسکهای اعتباری در سال 1390 در زمینه های اعتبارسنجي، ارزيابي و ارائه خدمات مالی و حسابداری تاسيس گردید. این شرکت با سرمایه ثبتی پنجاه میلیارد ریال (50.000.000.000 ریال) و بهره مندی از تخصص بیش از 20 نفر از کارشناسان مجرب در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی مستقر در شرکت و همچنین به کار گیری تخصص بیش از 70 نفر از کارشناسان رسمی و خبره دادگستری در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد